banners

Компанія «ПЛС» створена в 2015 році завдяки команді кваліфікованих фахівців з вищою медичною освітою. Ми поставили собі серйозну і корисну мету – полегшити роботу лікарів і поліпшити лікування пацієнтів за рахунок професійного, функціонального, якісного і комфортного медичного обладнання і меблів.

Наша компанія постійно розвивається, охоплює нові горизонти, залучає до співпраці перевірених іноземних виробників. ТОВ «ПЛС» є офіційним представником ТМ Nitrocare, що входить до складу світової корпорації Gökler Group, та ТМ Schroder, продукція якої відома більш ніж в 40 країнах світу. Зараз компанії мають безліч нагород і відрізняються висококласною якістю і технологічністю. Вироби брендів виготовляються з довговічних і безпечних матеріалів і оснащуються необхідним функціоналом. Відповідають всім професійним вимогам як лікарів при роботі, так і пацієнтів при лікуванні.

Наше чітке і незмінне кредо – якість, надійність, професіоналізм

Що ми пропонуємо?

А також:

Юридичні послуги

Надання послуг з питань ліцензійного та юридичного супроводу суб'єктів господарювання у сфері надання медичних послуг:

*МОЗ, Держінспекції з ядерної та радіаційної безпеки, Держслужби з контролю за наркотиками, Держслужби з лікарських засобів.

**Держпродспоживслужби, Держпраці.

Чому купувати у нас вигідно?

Замовляючи в Інтернеті, Ви не переплачуєте, адже в магазині меблі завжди коштують дорожче. У нашому каталозі вибір ширший і цікавіший, є обладнання та меблі різного призначення, розмірів, кольорів і конструкцій. Ви можете порівнювати ціни і переглядати весь асортимент, не відходячи від комп'ютера.

Отже, наші переваги:

ТОВ «ПЛС» доставляє медичні меблі в Харків, Київ, Одесу, Львів, Дніпро та інші міста. Менеджери доступні в робочий час за телефоном, поштою або у месенджерах (Viber, WhatsApp, Telegram). Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом з розділу «Контакти»!